Biznes Bankçılıqda daha çox rahatlıq
İnvoys maliyyələşdirilməsiOverdraft sifarişi üçün filiala yaxınlaşmadan, internet bankçılıq platforması üzərindən müraciət edə bilərlər.
Qeyd edək ki, Expressbank biznes müştərilərinə illik 12%-dən başlayan faiz dərəcəsilə 60 ayadək müddətdə 5 000 000 AZN-dək biznes kreditləri təklif edir. Üstəlik 24 ayadək güzəşt müddəti tətbiq olunur. Yəni kreditin əsas məbləği üzrə ödənişə 24 ay sonra başlamaq mümkündür.
Həmçinin Bankın Biznes Bankçılıq xidmətlərinin Bank müştərilərinə hər zaman əlçatan olmasını təmin edən “Express Business” tətbiqi aktivdir.
Bankın Biznes Bankçılıq xidmətləri haqqında daha çox məlumat alaraq sizə lazım olan xidmət üçün müraciət edə bilərsiniz.
Qeyd edək ki, 2025-ci ildə "Fitch" beynəlxalq reytinq agentliyi "Expressbank" ASC-nin uzunmüddətli reytinqini “B+” səviyyəsində “Sabit” proqnozla təsdiqləyib.

Удобные решения в Бизнес-банкинге
Так, клиенты Бизнес-банкинга Expressbank теперь могут подать заявку на бизнес-кредит, финансирование инвойсов и овердрафт без посещения филиала — через платформу интернет-банкинга.
Отметим, что Expressbank предлагает бизнес-клиентам бизнес-кредиты на сумму до 5 000 000 AZN сроком до 60 месяцев с годовой процентной ставкой от 12%. Кроме того, применяется льготный период до 24 месяцев, то есть погашение основного долга может начинаться через 24 месяца.
Также активировано приложение «Express Business», обеспечивающее круглосуточную доступность услуг Бизнес-банкинга для клиентов банка.
Вы можете получить более подробную информацию об услугах Бизнес-банкинга Expressbank и подать заявку на необходимую вам услугу.
Отметим, что в 2025 году международное рейтинговое агентство Fitch подтвердило долгосрочный рейтинг ОАО «Expressbank» на уровне «B+» со стабильным прогнозом.