Biznes Bankçılıqda daha çox rahatlıq
İnvoys maliyyələşdirilməsiOverdraft sifarişi üçün filiala yaxınlaşmadan, internet bankçılıq platforması üzərindən müraciət edə bilərlər.
Qeyd edək ki, Expressbank biznes müştərilərinə illik 12%-dən başlayan faiz dərəcəsilə 60 ayadək müddətdə 5 000 000 AZN-dək biznes kreditləri təklif edir. Üstəlik 24 ayadək güzəşt müddəti tətbiq olunur. Yəni kreditin əsas məbləği üzrə ödənişə 24 ay sonra başlamaq mümkündür.
Həmçinin Bankın Biznes Bankçılıq xidmətlərinin Bank müştərilərinə hər zaman əlçatan olmasını təmin edən “Express Business” tətbiqi aktivdir.
Bankın Biznes Bankçılıq xidmətləri haqqında daha çox məlumat alaraq sizə lazım olan xidmət üçün müraciət edə bilərsiniz.
Qeyd edək ki, 2025-ci ildə "Fitch" beynəlxalq reytinq agentliyi "Expressbank" ASC-nin uzunmüddətli reytinqini “B+” səviyyəsində “Sabit” proqnozla təsdiqləyib.

Convenient solutions in Business Banking
Accordingly, Expressbank Business Banking customers can now apply for business loans, invoice financing, and overdraft facilities without visiting a branch, directly via the internet banking platform.
Please note that Expressbank offers business clients business loans of up to AZN 5,000,000 with a maximum maturity of up to 60 months, starting from an annual interest rate of 12%. In addition, a grace period of up to 24 months is applied, meaning that repayment of the principal amount may begin after 24 months.
The “Express Business” application, which ensures continuous access to the Bank’s Business Banking services, is also active.
You can obtain more detailed information about Expressbank’s Business Banking services and apply for the service you need.
It should be noted that in 2025, the international rating agency Fitch affirmed the long-term rating of Expressbank OJSC at “B+” with a Stable outlook.
Expressbank OJSC operates under License No. 119 issued by the Central Bank of the Republic of Azerbaijan on December 30, 1992.