Pulunuz “Mücrü”də güvənlə artsın.
Minimum 300 AZN yerləşdirməklə Expressbankda şəxsi “Mücrü” hesabınızı açaraq əmanətinizə illik 10.5% artım əldə edə bilərsiniz.
Həmçinin “Mücrü”yə yerləşdirdiyiniz əmanəti istənilən vaxt artırmaq mümkündür. Belə ki, 10 AZN-dən az olmamaqla, ExpressPay ödəniş terminallarından, həmçinin Express24 tətbiqindəki şəxsi kabinetinizdən “Mücrü”nüzdəki məbləği artırmaq rahatlığınız var.
Məhsul haqqında daha ətraflı məlumata buradan baxa bilərsiniz.
Expressbank 2024-cü ildə beynəlxalq "Fitch Ratings" agentliyi tərəfindən gözlənti stabil olmaqla "B+" səviyyəsi ilə qiymətləndirilib. Bankın audit hesabatını böyük dördlüyə daxil olan KPMG audit şirkəti aparır.

By depositing a minimum of 300 AZN, you can open your personal “Mücrü” account at Expressbank and earn an annual return of 10.5%.
In addition, you can top up your “Mücrü” deposit anytime. The minimum top-up amount is 10 AZN. You can easily add funds via ExpressPay payment terminals or through your personal cabinet in the Express24 mobile app.
You can find more detailed information about the product here.
In 2024, Expressbank was rated “B+” with a stable outlook by the international agency “Fitch Ratings”. The bank’s audit is conducted by KPMG, one of the “Big Four” audit companies.