Pulunuz “Mücrü”də güvənlə artsın.
Minimum 300 AZN yerləşdirməklə Expressbankda şəxsi “Mücrü” hesabınızı açaraq əmanətinizə illik 10.5% artım əldə edə bilərsiniz.
Həmçinin “Mücrü”yə yerləşdirdiyiniz əmanəti istənilən vaxt artırmaq mümkündür. Belə ki, 10 AZN-dən az olmamaqla, ExpressPay ödəniş terminallarından, həmçinin Express24 tətbiqindəki şəxsi kabinetinizdən “Mücrü”nüzdəki məbləği artırmaq rahatlığınız var.
Məhsul haqqında daha ətraflı məlumata buradan baxa bilərsiniz.
Expressbank 2024-cü ildə beynəlxalq "Fitch Ratings" agentliyi tərəfindən gözlənti stabil olmaqla "B+" səviyyəsi ilə qiymətləndirilib. Bankın audit hesabatını böyük dördlüyə daxil olan KPMG audit şirkəti aparır.

Ваши средства надежно растут в «Mücrü».
Разместив минимум 300 AZN, вы можете открыть личный счет «Mücrü» в Expressbank и получать ежегодный доход в размере 10.5%.
Кроме того, вы можете пополнять вклад в «Mücrü» в любое время. Минимальная сумма пополнения составляет 10 AZN. Сделать это можно через платежные терминалы ExpressPay, а также в личном кабинете приложения Express24.
Более подробную информацию о продукте можно найти здесь.
В 2024 году Expressbank был оценен международным агентством «Fitch Ratings» на уровне «B+» со стабильным прогнозом. Аудит банка проводится компанией KPMG, входящей в большую четверку.