Pulunuzu Expressbanka əmanət etmək indi daha çox qazandırır.
Belə ki, indi Expressbanka 3 aydan 36 ayadək müddət üçün yerləşdirilən vəsaitlər illik 12%-dək gəlir gətirir. Həmçinin, faiz gəlirlərini istəyə görə aylıq və ya müddətin sonunda götürmək mümkündür.
Müştərilər sadəcə 500 AZN yerləşdirməklə Expressbankda depozit hesabı aktivləşdirə bilərlər. Banka yatırılan depozitlər isə Əmanətlərin Sığortalanması Fondunun qaydalarına uyğun olaraq sığortalanır.
Qeyd edək ki, “Fitch”  beynəlxalq reytinq agentliyi 2025-ci ildə  "Expressbank” ASC-ni qiymətləndirərək Bankın uzunmüddətli reytinqini “B+” səviyyəsində “Sabit” proqnozla təsdiqləyib.

Вы можете увеличить свои средства — годовой доход составляет 12%.
Теперь средства, размещённые в Expressbank на срок от 3 до 36 месяцев, приносят доход до 12% годовых. Кроме того, клиент может получать процентный доход ежемесячно или в конце срока — по желанию.
Клиенты могут открыть депозитный счёт в Expressbank, разместив всего 500 AZN.
Размещённые в банке депозиты застрахованы в соответствии с правилами Фонда страхования вкладов.
Отметим, что международное рейтинговое агентство Fitch подтвердило долгосрочный рейтинг «Expressbank» ASC на уровне B+ со «Стабильным» прогнозом в 2025 году.
«Expressbank» ASC осуществляет деятельность на основании лицензии №119, выданной Центральным банком Азербайджанской Республики 30 декабря 1992 года.