Qızılını “Expressbank”a gətirənlər 50 min manatadək kredit götürə bilərlər. Kredit müraciəti üçün tək şəxsiyyət vəsiqəsi yetərlidir.
Belə ki, aylıq sadəcə 1,5 faizdən başlayan faiz dərəcəsi ilə 50 min manatadək təklif olunan qızıl təminatlı krediti 36 ayadək müddətdə əldə etmək mümkündür.
Həmçinin müştərinin maliyyə yükünü ilkin mərhələdə azaltmaq məqsədilə 6 aylıq güzəşt müddəti tətbiq olunur. Belə ki, bu müddət ərzində yalnız kredit faizlərini ödəməklə əsas borcun ödənişi növbəti aylara keçirilir. Kreditin əsas məbləği üzrə ödənişi təxirə salınmaqla müştərinin maliyyə imkanlarını daha çevik planlamasına şərait yaradılır.
“Expressbank”ın “Qızıl təminatlı kredit” məhsulu haqqında daha çox məlumat almaq və kredit sifarişi üçün keçid edə bilərsiniz.

Customers who bring their gold to Expressbank can get a loan of up to 50,000 AZN. Only an ID card is required to apply.
The gold-secured loan is available up to 50,000 AZN with interest rates starting from just 1.5% per month and a term of up to 36 months.
To reduce the customer’s financial burden at the initial stage, a grace period of up to 6 months is also applied. During this period, you only pay the interest on the loan, while the repayment of the principal is postponed to later months. This allows customers to plan their finances more flexibly.
To learn more about the Expressbank Gold-Backed Loan and submit your application, simply follow the link.
Expressbank OJSC operates under license No. 119 issued by the Central Bank of the Republic of Azerbaijan on December 30, 1992.